Кабмін розробив проект постанови, згідно з яким пропонується продовжити термін подання річної фінансової звітності, в тому числі складеної за МСФЗ, до 28 лютого року, наступного за звітним.

До внесення змін звітність подається до 9 лютого. Згідно з проектом кредитні спілки та підприємства, що здійснюють господарську діяльність з управління активами (група 64.3 КВЕД ДК 009:2010), повинні перейти на складання звітності за МСФЗ з 1 січня 2015 року. А для підприємств, що здійснюють діяльність у сфері фінансових послуг і страхування (розділ 66 КВЕД ДК 009:2010), дата такого переходу не змінилася.

Інститути спільного інвестування будуть складати фінансову звітність з урахуванням особливостей, встановлених відповідно до Закону України «Про інститути спільного
інвестування».

Крім того, внесено низку змін до Стратегії застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні від 24.10.2007 р. № 911-р .
З метою створення організаційно-правових умов для подання фінансової звітності в електронній формі за принципом «єдиного вікна», а також подальшого вдосконалення законодавчих основ ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності з урахуванням вимог МСФЗ, Мінфіном оприлюднено законопроект про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку.

Проектом передбачено:
- Визначення порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за принципом «єдиного вікна»;
- Уточнення деяких норм щодо подання та оприлюднення фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності;
- Гармонізація застосування термінології щодо складання документів за допомогою електронних засобів обробки інформації з Законами України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис»;
- Створення сприятливих умов для застосування МСФЗ;
- Уточнення об’єктів обов’язкової переоцінки основних засобів з метою бухгалтерського обліку для зменшення фінансового навантаження на підприємства ;
- Застосування нормативної грошової оцінки вартості права постійного користування земельними ділянками для цілей бухгалтерського обліку для зменшення навантаження на бюджет і забезпечення обліку земельних ділянок , переданих бюджетним установам , державним та комунальним підприємствам на праві постійного користування.

Сайт создан в
Мастерская сайтов - полноценный сайт всего за 1890 грн!   Мастерской сайтов
MastersSite.com.ua

Адреса: 01024, г. Киев, вул. В'ячеслава Липицького, 10

 ( колишня Чапаєва )

 

Тел.: 044 228 62 56

          050 384 52 94

          067 468 18 96

          093 377 51 41

 

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.