partКомпанія  "Бізнес - Архітектор" «Бизнес-Архитектор» надає послуги комплексної автоматизації обліку та управління підприємств на базі програмних продуктів "1С: Підприємство 8". Ми виконуємо повний комплекс послуг щодо програм "1С" - від презентації і продажу до впровадження "під ключ" і супроводу.Нашою головною стратегією є досягнення безумовного лідерства в усіх сегментах ринку, в  яких ми працюємо.

               Якщо ви хочете бути кращими і завжди прагнете до партнерства з кращими компаніями мі з вами - однієї крові. 

 

vafk"Всеукраїнська Ассоціація фінансових компаній" надає послуги у сфері розвитку ринків фінансових посуг, концентрується у своїй діяльності на пріоритетних завданнях що стоять перед фінансовою системою. Здійснює контроль за використанням ресурсів та механізмів шидкого вирішення конфліктів.

 

 

 

vaku "Всеукраїнська Ассоціація кредитних установ" надає послуги у сфері розвитку кредитування та інших ринків фінансових послуг. Всебічно сприяє побудові стабільного фінансового ринку, вирішує проблеми та завдання кредитних та фінансових установ для збільшення прибутковості бізнесу та розвитку кредитування.

 

 

 

 

 
Сайт создан в
Мастерская сайтов - полноценный сайт всего за 1890 грн!   Мастерской сайтов
MastersSite.com.ua

Адреса: 01024, г. Киев, вул. В'ячеслава Липицького, 10

 ( колишня Чапаєва )

 

Тел.: 044 228 62 56

          050 384 52 94

          067 468 18 96

          093 377 51 41

 

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.